Harmonogram zajęć w ramach projektu nr POKL.09.01.02-14-158/13 |
|
|
|
pn.: „Umiem coraz więcej”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS, POKL |
|
|
ZS Nr 1 w Brwinowie |
|
|
|
|
|
Dzień tygodnia |
Daty |
prowadzący |
przedmiot |
Nazwy klas |
godzina |
Nr Sali |
sobota |
10.05.2014 r. |
p. Joanna Łoniewska-Pacyna |
Zajęcia teatralno-wokalne |
Kl. II-III |
10.30-12.00 |
4 |
sobota |
17.05.2014 r. |
p. Joanna Łoniewska-Pacyna |
Zajęcia teatralno-wokalne |
Kl. II-III |
10.30-12.00 |
4 |
sobota |
10.05.2014 r. |
p. Joanna Łoniewska-Pacyna |
Zajęcia plastyczne |
Kl. II-III |
9.00-10.30 |
4 |
sobota |
17.05.2014 r. |
p. Joanna Łoniewska-Pacyna |
Zajęcia plastyczne |
Kl. II-III |
9.00-10.30 |
4 |
sobota |
10.05.2014 r. |
p. Tomasz Kołodziejski |
Zajęcia sportowe (ogólnorozwojowe) |
Kl. II-III |
9.00-10.30 |
sala gimnastyczna |
sobota |
17.05.2014 r. |
p. Tomasz Kołodziejski |
Zajęcia sportowe (ogólnorozwojowe) |
Kl. II-III |
9.00-10.30 |
sala gimnastyczna |
sobota |
10.05.2014 r. |
p. Tomasz Kołodziejski |
Zajęcia sportowe (ogólnorozwojowe) |
Kl. II-III |
10.30-12.00 |
aula |
sobota |
17.05.2014 r. |
p. Tomasz Kołodziejski |
Zajęcia sportowe (ogólnorozwojowe) |
Kl. II-III |
10.30-12.00 |
aula |
sobota |
10.05.2014 r. |
p. Dawid Jankiewicz |
Gimnastyka korekcyjna dla dzieci z wadami postawy |
Kl. I |
11.00-12.30 |
sala gimnastyczna |
sobota |
17.05.2014 r. |
p. Dawid Jankiewicz |
Gimnastyka korekcyjna dla dzieci z wadami postawy |
Kl. I |
11.00-12.30 |
sala gimnastyczna |
sobota |
10.05.2014 r. |
p. Dawid Jankiewicz |
Gimnastyka korekcyjna dla dzieci z wadami postawy |
Kl. I |
12.30-14.00 |
sala gimnastyczna |
sobota |
17.05.2014 r. |
p. Dawid Jankiewicz |
Gimnastyka korekcyjna dla dzieci z wadami postawy |
Kl. I |
12.30-14.00 |
sala gimnastyczna |
sobota |
10.05.2014 r. |
p. Marta Malik |
Zajęcia rozwijające umiejętności kreatywnego myślenia |
Kl. II-III |
13.00-14.30 |
14 |
sobota |
10.05.2014 r. |
p. Edyta Zdanowska |
Zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu |
kl. I A gr. 1 |
08.00-10.00 |
16 |
sobota |
17.05.2014 r. |
p. Edyta Zdanowska |
Zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu |
kl. I A gr. 1 |
08.00-10.00 |
16 |
sobota |
10.05.2014 r. |
p. Edyta Zdanowska |
Zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu |
kl. I B gr. 2 |
10.00-12.00 |
16 |
sobota |
17.05.2014 r. |
p. Edyta Zdanowska |
Zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu |
kl. I B gr. 2 |
10.00-12.00 |
16 |
sobota |
10.05.2014 r. |
p. Edyta Zdanowska |
Zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu |
kl. I C gr. 3 |
12.00-13.00 |
16 |
sobota |
17.05.2014 r. |
p. Edyta Zdanowska |
Zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu |
kl. I C gr. 3 |
12.00-13.00 |
16 |
sobota |
10.05.2014 r. |
p. Edyta Zdanowska |
Zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu |
kl. I D gr. 4 |
13.00-14.00 |
16 |
sobota |
17.05.2014 r. |
p. Edyta Zdanowska |
Zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu |
kl. I D gr. 4 |
13.00-14.00 |
16 |
poniedziałek |
05.05.2014 r. |
p. Barbara Wacławek |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia dzieci |
kl. IA, IC |
12.45-14.15 |
22 |
poniedziałek |
12.05.2014 r. |
p. Barbara Wacławek |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia dzieci |
kl. IA, IC |
12.45-14.15 |
22 |
poniedziałek |
19.05.2014 r. |
p. Barbara Wacławek |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia dzieci |
kl. IA, IC |
12.45-14.15 |
22 |
poniedziałek |
26.05.2014 r. |
p. Barbara Wacławek |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia dzieci |
kl. IA, IC |
12.45-14.15 |
22 |
sobota |
10.05.2014 r. |
p. Barbara Wacławek |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia dzieci |
kl. IB, ID |
08.00-09.30 |
14 |
sobota |
17.05.2014 r. |
p. Barbara Wacławek |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia dzieci |
kl. IB, ID |
08.00-09.30 |
14 |
wtorek |
20.05.2014 r. |
p. Barbara Wacławek |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia dzieci |
kl. IB, ID |
08.00-08.45 |
14 |
środa |
21.05.2014 r. |
p. Barbara Wacławek |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia dzieci |
kl. IB, ID |
08.00-08.45 |
14 |
wtorek |
27.05.2014 r. |
p. Barbara Wacławek |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia dzieci |
kl. IB, ID |
08.00-08.45 |
14 |
środa |
28.05.2014 r. |
p. Barbara Wacławek |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia dzieci |
kl. IB, ID |
08.00-08.45 |
14 |
piątek |
09.05.2014 r. |
p. Larysa Jurko |
Zajęcia logopedyczne |
kl. I A, gr. 1 |
13.30-14.30 |
36 |
piątek |
16.05.2014 r. |
p. Larysa Jurko |
Zajęcia logopedyczne |
kl. I A, gr. 1 |
13.30-14.30 |
36 |
piątek |
23.05.2014 r. |
p. Larysa Jurko |
Zajęcia logopedyczne |
kl. I A, gr. 1 |
13.30-14.30 |
36 |
piątek |
30.05.2014 r. |
p. Larysa Jurko |
Zajęcia logopedyczne |
kl. I A, gr. 1 |
13.30-14.30 |
36 |
piątek |
09.05.2014 r. |
p. Larysa Jurko |
Zajęcia logopedyczne |
kl. I A, gr. 2 |
14.30-15.30 |
36 |
piątek |
16.05.2014 r. |
p. Larysa Jurko |
Zajęcia logopedyczne |
kl. I A, gr. 2 |
14.30-15.30 |
36 |
piątek |
23.05.2014 r. |
p. Larysa Jurko |
Zajęcia logopedyczne |
kl. I A, gr. 2 |
14.30-15.30 |
36 |
piątek |
30.05.2014 r. |
p. Larysa Jurko |
Zajęcia logopedyczne |
kl. I A, gr. 2 |
14.30-15.30 |
36 |
czwartek |
08.05.2014 r. |
p. Larysa Jurko |
Zajęcia logopedyczne |
kl. I C, gr. 3 |
13.30-14.30 |
36 |
czwartek |
15.05.2014 r. |
p. Larysa Jurko |
Zajęcia logopedyczne |
kl. I C, gr. 3 |
13.30-14.30 |
36 |
czwartek |
22.05.2014 r. |
p. Larysa Jurko |
Zajęcia logopedyczne |
kl. I C, gr. 3 |
13.30-14.30 |
36 |
czwartek |
29.05.2014 r. |
p. Larysa Jurko |
Zajęcia logopedyczne |
kl. I C, gr. 3 |
13.30-14.30 |
36 |
piątek |
09.05.2014 r. |
p. Larysa Jurko |
Zajęcia logopedyczne |
kl. I D, gr. 4 |
08.00-09.00 |
36 |
piątek |
16.05.2014 r. |
p. Larysa Jurko |
Zajęcia logopedyczne |
kl. I D, gr. 4 |
08.00-09.00 |
36 |
piątek |
23.05.2014 r. |
p. Larysa Jurko |
Zajęcia logopedyczne |
kl. I D, gr. 4 |
08.00-09.00 |
36 |
piątek |
30.05.2014 r. |
p. Larysa Jurko |
Zajęcia logopedyczne |
kl. I D, gr. 4 |
08.00-09.00 |
36 |
wtorek |
06.05.2014 r. |
p. Larysa Jurko |
Zajęcia logopedyczne |
kl. IB, gr. 5 |
08.00-09.00 |
36 |
wtorek |
13.05.2014 r. |
p. Larysa Jurko |
Zajęcia logopedyczne |
kl. IB, gr. 5 |
08.00-09.00 |
36 |
wtorek |
20.05.2014 r. |
p. Larysa Jurko |
Zajęcia logopedyczne |
kl. IB, gr. 5 |
08.00-09.00 |
36 |
wtorek |
27.05.2014 r. |
p. Larysa Jurko |
Zajęcia logopedyczne |
kl. IB, gr. 5 |
08.00-09.00 |
36 |
sobota |
10.05.2014 r. |
p. Karolina Nietubyć |
Zajęcia taneczne |
Kl. II-III |
8.30-10.00 |
sala gimnastyczna |
sobota |
17.05.2014 r. |
p. Karolina Nietubyć |
Zajęcia taneczne |
Kl. II-III |
8.30-10.00 |
sala gimnastyczna |